KATEGORIEPółKI SZKLANE

1

Półka szklana ze ściętymi rogami i szlifowanymi krawędziami wykonana ze szkła bezbarwnego o grubości 10 mm. Półka wyposażona w uchwyty w kolorze chromu. Wszystkie lustra posiadają certyfikat CE-dopuszczone do sprzedaży w krajach UE. Kupujesz produkt markowy - wyprodukowany w Polsce.

Półka szklana z zaokrąglonymi rogami i szlifowanymi oraz polerowanymi krawędziami wykonana ze szkła barwionego w masie o grubości 5 mm bez uchwytów. Uchwyty sprzedawane osobno. Wszystkie półki posiadają certyfikat CE-dopuszczone do sprzedaży w krajach UE. Kupujesz produkt markowy - wyprodukowany w Polsce! Wybór rozmiarów po rozwinięciu opcji wyboru.

Półka prostokątna z krawędziami szlifowanymi wykonana ze szkła bezbarwnego lub matowanego o grubości 8 mm. Uchwyty do półki sprzedawane osobno. Wymiar półki dostępny po wybraniu więcej opcji. Wszystkie półki do luster posiadają certyfikat CE-dopuszczone do sprzedaży w krajach UE. Kupujesz produkt markowy - wyprodukowany w Polsce.

Półka z krawędzią w kształcie łuku wykonana ze szkła bezbarwnego lub matowanego o grubości 8 mm. Uchwyty sprzedawane osobno. Wszystkie półki posiadają certyfikat CE-dopuszczone do sprzedaży w krajach UE. Kupujesz produkt markowy - wyprodukowany w Polsce. Oferowane przez nas półki oraz lustra poddawane są zakładowej kontroli jakości. Półki wykonywane są z najlepszych na rynku...

Półka o grubości 10 mm ćwierć kolista wykonana ze szkła o grubości 10 mm. Wyposażona w uchwyty w kolorze chromu. Wszystkie lustra posiadają certyfikat CE-dopuszczone do sprzedaży w krajach UE. Kupujesz produkt markowy - wyprodukowany w Polsce.

Półka wykonana ze szkła 10 mm z ozdobnym szlifem oraz metalowymi relingami w kolorze chromu. Uchwyty w komplecie.

Półka ćwierć kolista o grubości 8mm z krawędziami szlifowanymi wykonana ze szkła bezbarwnego lub matowanego o grubości 8 mm. Uchwyty do półki sprzedawane osobno. Wybór wielkości półki po rozwinięciu więcej opcji.

Półka szklana z zaokrąglonymi rogami wykonana ze szkła barwionego w masie o grubości 5 mm. Uchwyty sprzedawane osobno. Wszystkie półki posiadają certyfikat CE-dopuszczone do sprzedaży w krajach UE. Kupujesz produkt markowy - wyprodukowany w Polsce.

Półka prostokątna z krawędziami szlifowanymi wykonana ze szkła hartowanego bezbarwnego lub barwionego w masie o grubości 5 mm. Uchwyty do półki sprzedawane osobno. Dostępne różne wymiary, Proszę o wybranie opcji

Półka ćwierćkolista wykonana ze szkła hartowanego lub barwionego w masie o grubości 5 mm. Uchwyty do półki sprzedawane osobno. Dostępne różne wymiary półki, proszę wybrać wymiar w opcjach.

Półka szklana z zaokrąglonymi bokami i szlifowanymi krawędziami, wykonana ze szkła barwionego w masie o grubości 5 mm. Mocowanie półki dostępne dodatkowo. Wszystkie lustra posiadają certyfikat CE-dopuszczone do sprzedaży w krajach UE. Kupujesz produkt markowy - wyprodukowany w Polsce.

1