KATEGORIELUSTRA Z OśWIETLENIEM

12 3

Produkty z tej kategorii dedykowane są dla osób lubiących wszelkiej maści doświetlenia w swoim domu. Pokaż charakter swojego zwierciadła! Znajdziesz tu wymarzone lustro z oświetleniem led, które zapewni oszczędność energii. Jeżeli wolisz ciepłe światło, wybierz lustro z żarówką tradycyjną. Najważniejszy jest przecież efekt i Twoje zadowolenie. Perfekcyjny design oraz dbałość o szczegóły, a także doskonała specyfikacja techniczna na pewno zadowoli najbardziej nietuzinkowego klienta. Denerwuje cię ciemna łazienka? Nie widzisz czy idealnie nałożyłaś tusz do rzęs? Skończ z przypatrywaniem się, wyginaniem, ucieczką przed zasłaniającym cieniem. Zadbaj o prawdziwe lustro z oświetleniem do makijażu. Sprawdź gamę produktów i wybierz coś dla siebie. Zapraszamy do kontaktu!


Lustro składające się z trzech fazowanych części połączonych bezbarwną taflą szklaną. Podświetlone zestawem żarówek halogenowych.

Lustro srebrne przyklejone na podkładzie z lustra grafitowego, wyposażone w półkę szklaną i wieszaki. Podświetlane dwoma rurowymi kinkietami; kinkiety w kolorze chromu - nikiel / klosze - rura matowana. Kompletne do montażu, z podłączeniem do sieci. Specyfikacja: - zasilanie - 230V, 50Hz - oświetlenie - żarówka E14, 1 x max 28W - producent Dubiel Vitrum Wszystkie lustra posiadają...

Lustro z zaokrąglonymi rogami oraz jednym podświetlanym, matowym pasem. Boki 55 cm-szlif płaski natomiast boki 65 cm-faza 15 mm. Wyposażone w wieszaki , kompletne do montażu z podłączeniem do sieci. Specyfikacja: - zasilanie - 230V, 50Hz - oświetlenie - świtlówka T4, 1 x 12W - producent Dubiel Vitrum Wszystkie lustra posiadają certyfikat CE-dopuszczone do sprzedaży w krajach UE....

Dubiel Vitrum Wenecja to lustro z efektem 3D z podświetleniem diodami LED. Dzięki odpowiedniej konstrukcji osiągnięto bardzo efektowną iluzję "głębi". Efekt wielokrotnie odbijającychsię diod LED powoduje, że patrzący w lustro ma wrażenie, iż znajduje się przed oknem. Lustro można powiesić w pionie i poziomie.

Lustro srebrne przyklejone na podkładzie wykonanym także z lustra srebrnego. Wyposażone w szklaną półkę i podświetlone dwoma kinkietami. Oświetlenie – żarówki.

Lustro półokrągłe szlifowane grubość 4mm zaokrąglone u góry z jednym kinkietem bez półki. Na innej aukcji jest wersja z półk, kinkiet w kolorze chromu-nikiel. Kompletne do montażu, z podłączeniem do sieci. Specyfikacja: - zasilanie - 230V, 50Hz - oświetlenie - 1 x max 28W - producent Dubiel Vitrum Wszystkie lustra posiadają certyfikat CE-dopuszczone do sprzedaży w krajach...

Lustro z nadrukowanym i podświetlonym diodami LED zdjęciem Wenecji. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów i rozwiązań, grafika została równomiernie oświetlona na całej swej powierzchni. Dodatkowo lustro posiada wymatowany, poziomy pas, także podświetlony diodami LED. Wszystkie krawędzie lustra są szlifowane i polerowane.

Lustro prostokątne z zaokrąglonymi rogami, z dodatkowym lustrem powiększającym (3-krotne powiększenie) oraz wymatowanym paskiem, podświetlonymi diodami LED.

Lustro z górną krawędzią w kształcie łuku. Wyposażone w kinkiet oraz półkę szklaną mocowaną do lustra.

Lustro szlifowane z górną krawędzią w kształcie fali. Wyposażone w dwa kinkiety siatkowe.

Lustro z szerokimi matowymi pasami w kształcie łuku. Pasy podświetlone od tyłu zestawem żarówek halogenowych.

Lustro srebrne z oświetleniem z bocznymi, ozdobnymi pasami wykonanymi z lustra grafitowego. Matowany pas podświetlany z tyłu świetlówką.

Lustro srebrne przyklejone na podkładzie w kolorze grafitowym. Wyposażone w dwa kinkiety kulowe.

Lustro srebrne z przyklejoną szklaną półką. W górnej części wymatowany pas. Półka i pas matowy podświetlone świetlówkami.

Lustro owalne z wymatowanym obwodowo pasem podświetlanym diodami LED. Obudowa lustro w stystemie Hicover. Możliwość powieszenia w pionie lub poziomie.

Lustro z podświetlanym ozdobnym motywem kwiatowym.

 Lustro pegaz

Lustro z matowanym obwodowo pasem, podświetlanym diodami LED. wymiar 50x66cm

Lustro półokrągłe z zaokrąglonymi dolnymi rogami. Dodatkowo naklejono element ozdobny w kolorze srebrnym. Wyposażone w półkę oraz podświetlone dwoma kinkietami.

Lustro półokragłe z zaokrąglonymi dolnymi rogami. Wyposażone w półkę oraz podświetlone dwoma kinkietami.

12 3